pull-icon
logo-mobile

قوانین و مقررات

بند ۱: این سامانه در ایران مدیریت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

بند ۲: عضویت هر کاربر در این سامانه به منزلهٔ پذیرش کلیهٔ قوانین و مقررات است و تمامی کاربران باید قبل از عضویت، قوانین را مطالعه کنند و تنها در صورت موافقت و تعهد به پایبندی، عضو شوند.

بند ۳: قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است. مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهدهٔ کاربران است.

بند ۴: افراد زیر سن قانونی (زیر ۱۸ سال) مجاز به عضویت در سامانه و استفاده از خدمات آن نیستند.

بند ۵: این سامانه حق خود می‌داند جهت کنترل صحت هرگونه تراکنش مشکوک، از مدیر و یا اهالی مدارک شناسایی و هویتی لازم مانند کارت ملی، شناسنامه، تصویر عابربانک و... را مطالبه کند و در صورت عدم همکاری، مبلغ واریزی را تا تعیین تکلیف، بلوکه و یا دسترسی فرد خاطی را مسدود کند.

بند ۶: استفاده از سرویس این سامانه تنها برای مدیریت شارژ ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری طراحی شده‌است و استفاده‌های دیگر از آن ممنوع می‌باشد.

بند ۷: مدیر ملزم به ارائهٔ اطلاعات صحیح و دقیق است. و جهت تائید مشخصات هویتی، در شرایطی شاید ارائهٔ کد ملی، شمارهٔ شناسنامه، تاریخ تولد و تصویر مدارک شناسایی نظیر کارت ملی و شناسنامه لازم باشد.

بند ۸: این سامانه هیچگاه از کاربران خود، اطلاعاتی را از طریق ایمیل و یا پیامک درخواست نخواهد کرد. و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی استفاده خواهد کرد.

بند ۹: به سبب جلوگیری از کلاه‌بردای، هر مدیر در این سامانه امکان واردکردن شمارهٔ شبایی که متعلق به وی است را دارد. بدیهی است که این سامانه از انتقال وجه کاربرانی که نام مالک اکانت با نام صاحب حساب بانکی مغایرت داشته باشد خودداری می‌کند.

بند ۱۰: هرگونه سوء استفاده از سرویس این سامانه تخلف محسوب شده و با متخلف برخورد می‌شود و دسترسی او مسدود خواهد شد.

بند ۱۱: اگر چه سیاست امنیت اطلاعات این سامانه بر مبنای جلوگیری از سوء استفاده و کلاه‌برداری تدوین شده‌است و فعالیت سایر کاربران بر این مبنا ارزیابی می‌شود، اما این سامانه هیچ مسئولیتی در قبال کلاه‌برداری و یا سوء استفاده‌های انجام‌شده، ندارد.

بند ۱۲: هر نوع ضرر و زیانی که به هر نحو از سوی مدیر به اهالی و یا از سوی اهالی به مدیر وارد شود می‌بایست مابین آنها برطرف شود و مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود، همچنین چنانچه ضرر و زیانی از سوی هر یک از طرفین به این سامانه وارد شود، زیان دهنده موظف به جبران خسارت می‌باشد.

بند ۱۳: ما به شدت با اسپم مخالفت می‌کنیم و درصورت مشاهده اسپم از سوی کاربران ، حساب کاربر خاطی را مسدود می‌شود. مواردی که از این نظر برای این سامانه تخلف شناخته می‌شوند عبارتند از ایجاد تراکنش‌های ناموفق از طرف یک یا چند IP متفاوت در بازه‌های زمانی کوتاه، استفادهٔ بیش از اندازه مدیر از سیستم اعلان نوتیفیکیشن داخلی جهت اطلاع رسانی‌های بی‌مورد.

بند ۱۴: پرداخت آنلاین شامل کارمزد بوده که از اهالی هنگام پرداخت شارژ دریافت می‌گردد.

بند ۱۵: به سبب تعامل با بانک‌ها، سایر تراکنش‌های ورودی و خروجی این سامانه بر اساس قوانین داخلی بانک‌های جمهوری اسلامی و شبکه شتاب انجام می‌شود. یکی از قوانین مهم در این شبکه امکان بازگردانی وجه انتقالی از این شبکه تا پایان آن روز می‌باشد که تراکنش‌های ما نیز شامل این قانون می‌باشد. به سبب اطمینان بیشتر و براساس قانون ذکرشدهٔ فوق، این سامانه این اجازه را خواهد داشت که حداکثر تا ۲۴ ساعت از انجام تراکنش، وجه را به حساب مبدا برگشت بزند. البته در این شرایط لازم است این سامانه اطلاعات برگشتی را به صاحب حساب مقصد ارائه کند.

بند ۱۶: چنانچه مدیری تمایل به ادامه فعالیت در این سامانه را نداشته باشد می‌تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند، این سامانه، حساب کاربری موردنظر را متوقف می‌کند ولی به منظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش‌ها، اطلاعات را از پایگاه دادهٔ خود حذف نمی‌کند.

بند ۱۷: برخی از خدمات ارائه شده در این سامانه نیازمند ثبت‌نام کاربری است. با ثبت‌نام کاربری، شما موافقت می‌کنید که اطلاعات دقیق و معتبری از خود ارائه دهید و درصورت هرگونه تغییر، این اطلاعات را به روزرسانی کنید. هر مدیر در سامانه ما مسئول هرگونه فعالیت تحت نام‌کاربری خود است.

بند ۱۸: از زمان پرداخت شارژ تا زمان واریز به حساب بانکی مدیر، ممکن است مدت زمانی بین ۱ ساعت تا ۳ روز کاری سپری شود. این زمان به سبب اطمینان از صحت تراکنش‌های ورودی به حساب مورد نظر و محدودیت‌های سیستم بانکداری ایران می‌باشد.